Maslak Sağlık Grubu

Genel Cerrahi

Op. Dr. Edip Erdal Yılmaz

Eğitim

Tıp Fakültesi: Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Düzce Tıp Fakültesi

Uzmanlık Eğitimi: Dicle Üniversitesi Genel Cerrahi Kliniği, 2013

Yurt Dışı Deneyimleri

2010 yılında A.B.D. Cleveland Clinic

Üyesi Olduğu Mesleki Dernek ve Kuruluşlar

Türk Cerrahi Derneği

Türkiye Obezite Cerrahisi Derneği

Güneydoğu Anadolu Meme Hastalıkları Derneği

Mesleki Deneyimler

2013 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olduktan sonra, 2013- 2018 yılları arasında Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Genel Cerrahi uzmanı olarak çalıştım.

2015 yılında Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Obezite merkezi ekibinde bulundum. Obezite konseylerinde yer aldım. 7 yıldır aktif olarak bariatrik ve metabolik cerrahi ile ilgilenmekteyim. Bariatrik ve metabolik cerrahiyi ilgilendiren çok sayıda kurs ve seminerlere katıldım. Halen bu alanda akademik çalışmalara devam etmekteyim.

2018 Ekim ayında İstanbul  Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesine başladım. Bir yıl sonra İstanbul Beylikdüzü Devlet hastanesi Obezite Merkezine Genel cerrahi uzmanı olarak görevlendirildim.

2020 Nisan ayında İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir hastanesi Cerrahi Onkoloji bölümüne Cumhurbaşkanı Kararnamesi ile görevlendirildim. Birçok kanser ameliyatı yaptım. Akademik çalışmalarda ve asistan eğitiminde bulundum.

2021 Kasım Ayında başladığım İstanbul Özel Florya Hastanesinde Obezite ameliyatları başta olmak üzere Kanser ameliyatları, Meme hastalıkları ameliyatları ve Anaorektal bölge hastalıkları ile ilgili ameliyatları yaptım. 

2023 yılından itibaren Maslak Sağlık Grubu bünyesinde hasta görmekteyim.

Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 350 50 50

WhatsApp

0 545 636 06 36

Sizi Arayalım