Maslak Sağlık Grubu

Your Health is Entrusted to Us

Maslak Medical Group

About Us

Maslak Health Group

Maslak Health Group, established at the beginning of 2023 by health professionals who have successfully worked at all levels of the sector for many years, continues its activities in two different locations in Istanbul with the basic principle and mission of “Your health is entrusted to us.”

 

Maslak Health Group provides services with its specialist physicians, experienced medical staff, and world-class technological equipment. We offer a multidisciplinary and boutique service approach in branches such as Hair Transplantation, Medical Aesthetics, General Surgery, Internal Medicine, Urology, Plastic Surgery, Gynecology and Obstetrics, ENT, Psychology, Dietetics, and Emergency Services.

 

Our hospital locations, which stand out with their central location, utilize the basic principles we adopt, and our constantly updating scientific and patient-oriented approach, to ensure the continuation of the quality of life for our domestic and foreign patients.

OUR MEDICAL UNITS

HAIR TRANSPLANTATION

HAIR TRANSPLANTATION

More Information

CONTACT US

Call Center

0850 350 50 50

WhatsApp

0 545 636 06 36

LET'S CALL YOU

Our Medical Units

Our Doctor Staff

Op. Dr. Veysel KIRCA

General Surgery Specialist Head Physician

Op. Dr. Barış Altaylı
Op. Dr. Barış ALTAYLI

Aesthetic and Plastic Surgeon

Özgür Okuturlar
Uzm. Dr. Özgür OKUTURLAR

Internal Medicine Specialist

Emine ÇELİK

Hair Transplant Coordinator

Op. Dr. İskender ÖZALP

Anesthesia and Reanimation Specialist

YOUR HEALTH IS ENTRUSTED TO US

Multidisciplinary Approach
World Class Equipment
VIP Service
Expert Medical Staff
Onur Topçu
Onur Topçu
2023-05-31
Diş polikliniği Gönül rahatlığı ile gidebileceğiniz temiz ve güler yüzlü personeli ile hastalarına yardımcı olan bir hastane.Didem hanım işinin ehli bir hekim ayrıca Deniz hanıma anlayışı ilgi alakası içim ayrıca teşekkür ederim:)
Ayşe Dikmen
Ayşe Dikmen
2023-05-15
Kadın doğum doktoru çok ilgili ve bilgili teşekkür ederim
Ataman Fedai
Ataman Fedai
2022-12-11
Dun aksam saat 2 civarinda gittim. 4-5 saattir gecmeyen atesimden dolayi serum baglandi ve 45 dakika icinde tekrardan kendime geldim. O saatte olmasina ragmen cok guzel ilgilenildi. Cok tesekkur ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
Volkan Bilgin
Volkan Bilgin
2022-09-06
Diş bölümünde Didem Hanım ve Deniz Hanım işinin ehli insanlar ve oldukça yardımseverler. Kendilerine teşekkür ederiz, ailecek diş tedavilerimizde oldukça memnun kaldık.
Tuncay KÜÇÜKHÜSEYİNOĞLU
Tuncay KÜÇÜKHÜSEYİNOĞLU
2022-07-25
Diş ile ilgili rahatsızlıklarda tercih ettiğim bi kurum,diş doktoru Didem hanım doğru tanı ve çözüm odaklı tedavi uygulayan bir hekim.